Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Analityk Finansowy/Senior Financial Controller

ConverterTec Poland Sp. z o.o.

Trakt Ojca św. Franciszka 1

Brzegi (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i przygotowywanie budżetów, planów, modeli finansowych

  • Okresowe raportowanie wyników spółki zgodnie ze standardami Grupy wraz z analizą odchyleń do budżetu / prognoz

  • Analiza historycznych i szacowanych danych finansowych spółki w celu ich prezentacji, wspierania decyzji biznesowych i planów

  • Kontrola poziomu kapitału obrotowego, wprowadzanie działań optymalizujących jego poziom oraz przygotowanie projekcji przepływów pieniężnych

  • Wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz spółki i Grupy

  • Współpraca z audytorami oraz doradcami zewnętrznymi

  • Tworzenie i rozwój narzędzi raportowych i kontrolingowych spółki wraz z modelami alokacji kosztów i wyceny produkcji

  • Kontrola wewnętrzna procesów spółki (internal controls)

  • Udział w projektach usprawniających procesy finansowe w spółce

  • Kalkulacja i kontrola stanu rezerw

  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca i raportowania wyników

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku, preferowane doświadczenie w finansach spółki produkcyjnej

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunkowe

  • Certyfikacja CIMA/ACCA będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Dobra znajomość angielskiego poziom min. B2

  • Zaawansowana znajomość ERP / preferowany Business Central

  • Znajomość PowerBI będzie dodatkowych atutem

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Wysoki poziom zdolności analitycznych i prezentacyjnych, ustalanie priorytetów, umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość w komunikowaniu się

  • Zaangażowanie

To oferujemy

  • Praca dla biznesu tworzącego technologie energii odnawialnej

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na stale rosnącym rynku

  • Atrakcyjne warunki pracy w międzynarodowej organizacji

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka zdrowotna świadczona przez Luxmed/SALTUS

  • Platforma Mybenefit, w tym dostęp Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Nowe biuro w dogodnej lokalizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Founded in 1969 as SEG in Krefeld, Germany - grown under Woodward for more than 10 years - ConverterTec is a global specialist in electric power conversion.

Since 1995, first variable-speed Concycle® generators and power conversion technology is being used in marine applications, Uninterruptible Power Supply as well as in upcoming wind and solar/PV applications.

As of today we are looking to a legacy of more than 23,000 converter systems in on- and offshore applications, shipped to 47 different countries worldwide, which correspond to more than 45GW.

Our R&D centers in Kempen, Krakow and Sofia as well as our global service hubs support our global customer base on all continents.

Przewiń do profilu firmy