Oferta pracy

Starszy Analityk Finansowy w Obszarze Controllingu

KRUK S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i analiza raportów (rachunek wyników, bilans, cash flow, raporty operacyjne, analiza rentownosci klientów) oraz zarządzanie przepływem informacji wewnątrz firmy;

  • Budowa modeli kalkulacyjnych (tworzenie narzędzi) dla biznesplanów, budżetowania, prognozowania i analizy wyników firmy;

  • Analiza i weryfikacja danych przygotowanych dla obszaru Controllingu, konsolidacja danych finansowych;

  • Przygotowanie inforamcji zarządczych dla Właścicieli, Raday Nadzorczej, Zarządu, kadry zarządzającej;

  • Analiza i kontrola wykonania budżetu oraz prognoz wyników finansowych;

  • Budowa modeli do wyceny aktywów finansowych i badania efektywności projektów inwestycyjnych, w tym projektów zagranicznych;

  • Opracowanie długoterminowych strategii, biznesplanów, prognoz;

  • Opracowanie, redagowanie, drukowanie i dystrybucja raportów finansowych, analiz wyników firmy, prezentacji oraz innych dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia lub pokrewne)

  • Biegłe posługiwanie się pakietem Office

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Znajomość zasad rachunkowości (współpraca z Obszarem Księgowości, praca na danych księgowych)

  • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania i prezentowania wniosków

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Ruchome godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Atrakcyjne cenowo ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny,

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna,

  • Dofinansowanie do karty multisport,

  • Parking dla rowerów i samochodów,

  • Możliwość uzyskania atrakcyjnego bonusu w programie poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników