Logo Pracuj.pl

Starszy Analityk Informacji Zarządczej

Citi HandlowyO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Citi Handlowy

Goleszowska 6

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Starszy Analityk Informacji Zarządczej odpowiada za dostarczanie niezbędnych informacji służących do prawidłowego działania procesów operacyjnych w windykacji, weryfikacji oraz kontroli ryzyka i prewencji nadużyć. Przedstawia rekomendacje dotyczące analiz, raportowania i przetwarzania danych dla w/w procesów operacyjnych.
  • Wspomaganie procesów windykacyjnych, weryfikacyjnych i prewencji nadużyć poprzez zapewnienie wymaganych raportów, tworzenie i rozwój nowych narzędzi oraz zapewnienie działania systemów informacji zarządczej dla Centrum Operacji Kredytowych
  • Rekomendowanie zmian oraz aktywny udział w usprawnianiu pracy całego Biura Informacji Zarządczej i Wsparcia Systemów
  • Przygotowywanie zestawień zgodnych z regulacjami wewnętrznymi i standardami zaimplementowanymi w Banku
  • Pro-aktywne identyfikowanie potencjalnych i realnych problemów
  • Tworzenie narzędzi informatycznych wspierających procesy operacyjne celem automatyzacji, optymalizacji i oszczędności kosztowych
  • Przygotowywanie okresowych raportów dotyczących działań wykonywanych w Biurze oraz innych cyklicznych zestawień

Nasze wymagania

  • Znajomość SAS (w tym języków programowania SQL i 4GL)
  • Mile widziana podstawowa znajomość produktów bankowych oraz specyfiki funkcjonowania banku, w szczególności segmentu związanego z ryzykiem kredytowym
  • Doświadczenie w pracy w jednostce informacji zarządczej w obszarze windykacji, operacyjnej lub kredytowej będzie dodatkowym atutem
  • Biegłe posługiwanie się aplikacjami z pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Rozwój wiedzy i kompetencji w zakresie technik informatycznych, w szczególności przetwarzania danych oraz informacji
  • Udział w ciekawych projektach i możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji
  • Pracę w zespole otwartym na wymianę wiedzy i doświadczeń
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

Wyznaczamy standardy światowej bankowości dzięki długofalowej strategii wzmacniając naszą obecność na świecie i nieustannie ulepszając relacje z Klientami. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę.

Nasze podejście do rozwoju jest proste – stwarzamy możliwości i udostępniamy narzędzia rozwojowe, z których pracownicy mogą korzystać w odpowiednim dla siebie czasie, popierając jednocześnie postawę odpowiedzialności za kształtowanie własnej drogi zawodowej.

W Citi Handlowy nie ma sztywno wyznaczonych ścieżek kariery, którymi trzeba podążać – dzięki mobilności zawodowej można startować w procesach rekrutacyjnych w Citi na całym świecie.

Stanowisko usytuowane jest w Departamencie Oceny i Monitorowania Procesów Biznesowych w Biurze Kontroli Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych. Głównym zadaniem na tym stanowisku jest kontrola zgodności postępowania Doradców z obszaru sprzedaży bezpośredniej i oddziałów z procedurami i regulacjami obowiązującymi w Banku.

Aktualne oferty pracodawcy
21363968

Starszy Analityk Informacji Zarządczej, Goleszowska 6, Wola, Warszawa