Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Analityk Inwestycyjny

ORLEN Venture Capital

Bielańska 12

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie propozycji start-upów do inwestycji zgodnych ze strategią Orlen VC

  • Przeprowadzanie analiz biznesowych, technologicznych i inwestycyjnych, ocena rynku, technologii, potencjału biznesowego oraz wyceny spółek

  • Opracowywanie rekomendacji dla Komitetu Inwestycyjnego, w tym przygotowywanie materiałów prezentacyjnych

  • Udział w przygotowaniu i negocjacji dokumentacji transakcyjnej oraz pozostałych elementów procesu inwestycyjnego

  • Współpraca z ekspertami zarówno PKN ORLEN, jak i zewnętrznymi

  • Monitorowanie spółek portfelowych

Nasze wymagania

  • 2-5 lat doświadczenia w wybranym obszarze biznesowym w pracy nad analizą nowych projektów i technologii (energetyka, chemia, recykling, przemysł, itp.)

  • Mile widziane doświadczenie inwestycyjne w funduszu PE/VC lub doradztwie M&A

  • Wykształcenie wyższe na kierunku technicznym - chemia, energetyka i pokrewne lub kierunku zarządzanie, finanse, prawo

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w tym Power Point i Excel

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność i umiejętność planowania pracy

  • Współpraca, profesjonalizm, innowacyjność w realizacji zadań

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich i międzynarodowych projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Zgłoszenie powinno zawierać

  • Życiorys zawodowy (CV)

  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych*