Starszy Analityk Kosztów

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-30
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-06-29)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    iQor w Bydgoszczy zatrudnia ponad 1400 pracowników i jest jedną z największych firm serwisowych w Europie zajmującą się naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną sprzętu elektronicznego a także usługami w zakresie BPO. Na świecie zatrudniamy ponad 40 tysięcy pracowników w 18 krajach na 4 kontynentach. Pracujemy z najlepszymi markami na świecie, dostarczając naszym partnerom biznesowym, zintegrowane i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania od telefonicznej obsługi Klienta i zarządzaniem materiałami do diagnostyki i naprawy sprzętu elektronicznego. Pełne spektrum współpracy to połączenie najnowocześniejszej technologii, efektywnego łańcucha dostaw oraz kompleksowej analizy biznesowej wraz ze wsparciem dla procesów podniesienia efektywności i zwiększenia oszczędności.

    Location: Bydgoszcz

    Zadania:

    • odpowiada za przygotowanie rachunków zysków i strat oraz raportowanie wybranych pozycji bilansowych dla każdej Jednostki Biznesowej oraz całego Oddziału zgodnie z wymogami standardów US GAAP,
    • odpowiada za przygotowywanie budżetów dla każdej Jednostki Biznesowej oraz całego Oddziału zgodnie z wymogami standardów US GAAP,
    • przeprowadza szczegółową analizę odchyleń od budżetu na poziomie Jednostek Biznesowych (we współpracy z Kierownikami Jednostek Biznesowych),
    • sprawuje nadzór nad procesem analizy rentowności i poprawy marż (we współpracy z Analitykiem Biznesu),
    • sprawuje nadzór nad Net Working Capital na poziomie jednostek biznesowych,
    • jest wsparciem dla Dyrektora Finansowego oraz VP Finance EMEA

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, bankowość, rachunkowość, marketing i zarządzanie itp),
    • minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w sporządzaniu analiz i raportów finansowych,
    • wiedza z zakresu ekonomii, księgowości, podatków,
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1-B2),
    • dobra znajomość programów pakietu MS Office i obsługi komputera,
    • bardzo dobra znajomość programu MS Excel (na poziomie takich formuł jak Vlookup, Hlookup, Pivot)
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
    • umiejętność efektywnego planowania czasu pracy,
    • umiejętność współpracy w zespole,
    • umiejętność pracy pod presją czasu i wyników.

    iQor4U:

    • STAWIAMY NA RODZINĘ - zabawa choinkowa, piknik dla rodzin, dofinansowanie urlopów, kolonii, wyprawki dla noworodków, bilety do kina,
    • ROZWIJAMY SIĘ NA OKRĄGŁO: kursy językowe, dofinansowanie studiów, szkolenia zawodowe, rozwojowe i leanowe, konkursy dla pracowników „Forum Pomysłów”,
    • IQOR NA SPORTOWO: dofinansowanie do kart Multisport, siłownia i sauna na terenie firmy,
    • ZDROWIE TO PODSTAWA: konsultacje lekarskie na terenie firmy i bogato wyposażony gabinet lekarski, konsultacje psychologiczne,  śniadania lub obiady za 3 zł,
    • OPIEKA FUNDACJI TAKE CARE: pomoc okołomedyczna pracownikom i ich rodzinom dotkniętym trudno uleczalnymi chorobami, akcje prozdrowotne i propracownicze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z klauzulą znajdującą się poniżej.
    bottomopis

    ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH W CELU REKRUTACJI

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez iQor Global Services Poland Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w rekrutacji.

    W celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez przez iQor Global Services Poland Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie w cv dodatkowej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez iQor Global Services Poland Sp. z o.o.

    Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia UE o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w przypadku chęci udziału w rekrutacji. Przetwarzanie dodatkowych danych – niewskazanych w Kodeksie Pracy (w tym wizerunek), odbywa się na dobrowolnej zgodzie osoby przesyłającej dane.

    Administratorem danych osobowych jest iQor Global Services Poland Sp. z o.o. (ul. Fordońska 248G, 85-766 Bydgoszcz).

    Każda osoba przekazująca dane osobowe ma prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich sprostowania, żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i cofnięcia zgody na przetwarzanie. Wycofanie zgody możliwe jest w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy po zakończeniu rekrutacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie.

    Dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę lub dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, ale nie zostaną one przesłane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    Każda osoba, której dane są przetwarzane ma prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (od 25 maja 2018 r. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w iQor Global Services Poland Sp. z o.o. można uzyskać pod adresem ochronadanych@iqor.com .