Ta oferta pracy jest nieaktualna od 142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Analityk Kredytowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania i obowiązki:

    • analiza aplikacji kredytowych i wydawanie rekomendacji głównie dla podmiotów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw,
    • kompletowanie dokumentacji niezbędnej do stworzenia aplikacji kredytowych,
    • koordynowanie procesu przyznawania limitów kredytowych,
    • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji,
    • prezentacja aplikacji kredytowych na Komitecie Kredytowym,
    • przeprowadzanie analiz zbiorczych aplikacji kredytowych pod kątem ilości, jakości, wysokości przyznanych limitów kredytowych,
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie ryzyka kredytowego na potrzeby innych jednostek organizacyjnych Spółki,

    Profil kandydata:

    • min. 3 letniego doświadczenia w obszarze analizy kredytowej,
    • umiejętności dokonywania oceny finansowej i ekonomicznej podmiotów gospodarczych,
    • znajomości zasad oceny ryzyka kredytowego,
    • znajomości bieżącej sytuacji gospodarczej kraju oraz wskaźników makroekonomicznych,
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki ekonomiczne: finanse, bankowość controlling)
    • umiejętności analitycznego oraz syntetycznego myślenia,
    • samodzielności, dobrej organizacji pracy,
    • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,
    • umiejętności pracy pod presją czasu,
    • znajomości obsługi pakietu MS Office,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    bottom1

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji on-line.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Carefleet
    bottom