Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Analityk Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top
      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!
      Biuro Główne
      Aleje Jerozolimskie 96
      Warszawa

      Oczekiwania wobec Kandydatów:

      • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, matematyczne lub podobne)
      • min. 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
      • mile widziane doświadczenie w branży bankowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej lub retail
      • doświadczenie w pracy z systemami CRM
      • znajomość MS Access lub innych narzędzi obsługi relacyjnych baz danych
      • znajomość SQL oraz MS Excel, w tym VBA
      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową
      • wysokie umiejętności analityczne
      • komunikatywność, nastawienie na współpracę

      Zakres zadań:

      • analizy i rekomendacje dotyczące wskaźników efektywności sprzedaży, efektów prowadzonych kampanii, aktywności sprzedażowych
      • analizy i rekomendacje dotyczące segmentacji klientów
      • obsługa, analiza i udoskonalanie funkcjonalności systemu CRM
      • wsparcie obsługi systemu motywacyjnego handlowców: symulacje targetów, analiza kosztów premii, proponowanie usprawnień w systemie
      • przygotowywanie analiz cen i rentowności kontraktów/ klientów/ produktów, wsparcie w tworzeniu i realizacji strategii osiągania założonej rentowności
      • przygotowanie analiz ad hoc dotyczących rynku, akcji sprzedażowych, sprzedaży e-commerce, prowadzonych projektów, etc.

      Oferujemy:

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
      • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
      • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
      • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
      • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”
      • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp do platformy benefitowej i zakupowej Medicover Benefits (m.in. dofinansowanie biletów do kina i teatru, karty sportowej, zniżki na różne produkty i usługi, krótkoterminowy wynajem samochodów), grupowe ubezpieczenie NNW, możliwość zakupu  i uczestnictwa w programie dobrowolnego ubezpieczenia na życie oraz zniżki na usługi oferowane przez spółki Medicover
      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.