Oferta pracy

Starszy Analityk Systemowy

PKO BP Finat sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

O projekcie

Dla naszego Klienta z sektora public, poszukujemy doświadczonych Analityków Systemowych do projektu e-Doręczenia w obszarze rozwiązań dla klienta masowego / obywatela.

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie procesem złożonej analizy systemowej / zespołem analityków

  • zbieranie wymagań systemowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)

  • określanie przypadków użycia systemów informatycznych

  • modelowanie danych na poziomie logicznym

  • określanie architektury dla projektowanych systemów

  • definiowanie interfejsów oraz przepływu komunikacji między modułami

  • modelowanie diagramów aktywności, sekwencji oraz stanów dla modułów projektowanych systemów

  • tworzenie makiet GUI do systemów

  • proponowanie i konsultowanie rozwiązań systemowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań

  • wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • min. 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w pracy przy projektach IT

  • bardzo dobre umiejętności analityczne

  • bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań

  • umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się

  • znajomość: UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań systemowych i przypadków użycia dla projektów IT, modelowaniem architektury, projektowaniem systemów IT oraz inżynierią oprogramowania

  • wiedza i doświadczenie projektowe w obszarze rozwiązań dla klienta masowego / obywatela

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • konferencje w Polsce

    • mentoring

    • przestrzeń do eksperymentowania

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wspieramy wydarzenia dla IT

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • możliwość udziału w innowacyjnych projektach i wpływu na kształt procesów

    • ciekawą pracę w zgranym i doświadczonym zespole

    • długofalową współpracę w ramach B2B

    • praca w trybie 100% zdalnym lub hybrydowym (biuro w Warszawie)

    • Benefity

    • prywatna opieka medyczna

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne