Oferta pracy

Starszy Analityk Systemowy

Britenet Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

O projekcie

Projekty w sektorze publicznym dotyczące informatyzacji kraju.

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie procesem złożonej analizy systemowej

  • Zbieranie wymagań systemowych(funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)

  • Określanie przypadków użycia systemów informatycznych

  • Modelowanie danych na poziomie logicznym

  • Określanie architektury dla projektowanych systemów

  • Definiowanie interfejsów oraz przepływu komunikacji między modułami

  • Modelowanie diagramów aktywności, sekwencji oraz stanów dla modułów projektowanych systemów

  • Tworzenie makiet GUI do systemów

  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań systemowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań

  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy przy projektach IT

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne

  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się

  • Znajomość: UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań systemowych i przypadków użycia dla projektów IT, modelowaniem architektury, projektowaniem systemów IT oraz inżynierią oprogramowania

  • Wiedza i doświadczenie projektowe w obszarze rozwiązań dla klienta masowego obywatela

Mile widziane

  • Doświadczenie w sektorze publicznym.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta

To oferujemy

  • Niepowtarzalna atmosfera – Dobra i przyjazna atmosfera w firmie oraz zadowolenie ze współpracy zarówno z kolegami z działu, jak i bezpośrednimi przełożonymi.

  • Imprezy integracyjne – Duże, wewnętrzne konferencje technologiczne, kilkudniowe imprezy integracyjne jesienią, przyjęcia gwiazdkowe oraz piwne czwartki.

  • Ścieżki rozwoju – Są jasne, proste i na pewno nie wyboiste. Do wyboru ścieżka rozwoju managerska lub ekspercka.

  • Bezpieczeństwo – Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz realizujemy krajowe i międzynarodowe projekty. Umiejętnie zarządzamy zadaniami oraz umożliwiamy płynną alokację pomiędzy projektami.

  • Konferencje – Dla chcących się rozwijać. Można uczyć się od najlepszych, a także zostać prelegentem i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  • Certyfikaty – Ułatwiamy rozwijanie pożądanych kompetencji, dofinansowujemy szkolenia oraz kursy.

  • Elastyczność – Godziny pracy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych preferencji. Ranne ptaszki oraz sowy powinny być zadowolone.

  • Prywatna opieka medyczna – Dbamy o zdrowie. Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

  • Multisport – Basen, siłownia, taniec, joga, sztuki walki. I to wszystko z kartą w wersji PLUS. Idealne rozwiązanie dla fanów sportu oraz amatorów aktywnego wypoczynku.

  • Komfort pracy – Atrakcyjnie urządzone strefy relaksu, dostępne cały czas i zachęcające do odpoczynku w ciągu dnia oraz wyposażone kuchnie z aromatyczną kawą i codzienną porcją świeżych owoców.

  • Język angielski – Dla tych, którzy mówią płynnie i chcą utrzymać ten poziom lub pragną rozwinąć swoje umiejętności językowe. Just learn IT!

  • Wspieranie aktywności – Mamy drużyny piłki nożnej, rozgrywamy mistrzostwa, mamy na pokładzie maratończyków i innych aktywnych wielbicieli sportu.

  • Dołącz do nas!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa z HR

3

Rozmowa techniczna

4

Spotkanie z klientem

Britenet Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; ponad 700 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Najlepsze miejsce pracy IT 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019

w Polsce (wg. Computerworld- Kantar)

Zobacz co się u nas dzieje na:

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy