Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Analityk Systemowy

Britenet Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Enterprise Architect

O projekcie

Projekt dla klienta z sektora publicznego. Celem projektu jest opracowanie zbioru wymagań, dokumentów i narzędzi ułatwiających kierowanie rozwojem e-administracji oraz budowę społeczeństwa cyfrowego.

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie procesem złożonej analizy systemowej

  • Zbieranie wymagań systemowych(funkcjonalnych i niefunkcjonalnych)

  • Określanie przypadków użycia systemów informatycznych

  • Modelowanie danych na poziomie logicznym

  • Określanie architektury dla projektowanych systemów

  • Definiowanie interfejsów oraz przepływu komunikacji między modułami

  • Modelowanie diagramów aktywności, sekwencji oraz stanów dla modułów projektowanych systemów

  • Tworzenie makiet GUI do systemów

  • Proponowanie i konsultowanie rozwiązań systemowych ze zleceniodawcami oraz realizatorami zdefiniowanych wymagań

  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w pracy przy projektach IT

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne

  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się

  • Znajomość: UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań systemowych i przypadków użycia dla projektów IT, modelowaniem architektury, projektowaniem systemów IT oraz inżynierią oprogramowania

  • Wiedza i doświadczenie projektowe w obszarze rozwiązań dla klienta masowego obywatela

Mile widziane

  • Doświadczenie w sektorze publicznym.

  • Znajomość standardów WCAG

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • tester manualny

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Britenet Sp. z o.o.

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, w której profesjonalizm idzie w parze

z dobrą atmosferą pracy?

Britenet to kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 750 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 6 oddziałach w Polsce. Pięciokrotnie uzyskaliśmy tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce w badaniach AudIT Computerworld – Kantar.

Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Przewiń do profilu firmy