Logo Pracuj.pl

Starszy Analityk

Eurocash S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza danych, tworzenie raportów i prezentacji dotyczących rozwoju kategorii wraz z rekomendacjami biznesowymi
  • bliski kontakt z kupcami i menadżerami ds. rozwoju kategorii w poszczególnych jednostkach biznesowych grupy Eurocash
  • przygotowanie analiz ad-hoc
  • rozwój narzędzi raportujących pod kątem optymalnego wykorzystania danych i ich użyteczności dla biznesu
  • dzielenie się wiedzą, przeprowadzanie szkoleń z zakresu zarządzania kategorią
  • lokalizowanie i definiowanie nowych możliwości usprawnienia procesów

Nasze wymagania

  • posiadasz co najmniej 3 lata doświadczenia na stanowisku analitycznym pracując w branży FMCG (wymagane). Preferowane doświadczenie w działach badań i analiz, zarządzania kategorią,
  • masz wyższe wykształcenie
  • potrafisz pracować z dużą ilością danych pochodzących z różnych źródeł (znajomość narzędzi analitycznych, przeglądarek danych agencji badawczych np. Nielsen, GfK będzie dużym atutem)
  • posiadasz umiejętność analizy danych i aktualnych trendów oraz tworzenia wartościowych dla biznesu rekomendacji, masz umiejętności prezentacyjne
  • znasz bardzo dobrze MS Excel, Power Point
  • jesteś kreatywny, ambitny, lubisz negocjować
  • znasz język angielski przynajmniej w stopniu średniozaawansowanym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG
  • przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Worplace 2019
  • elastyczne godziny pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta sportowa

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Starszy Analityk, Warszawa