Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Aparatowy

Work Service S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Żyrardów, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej szukamy osób na stanowisko

Aparatowy/ Starszy Aparatowy

Numer ref.: AP/WS-01/20

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa linii rozlewniczych (maszyn sterowanych elektronicznie, robotów),
  • obsługa maszyn i urządzeń w wyznaczonym obszarze, zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi,
  • nadzór nad urządzeniami instalacji produkcyjnych,
  • kontrola przebiegu procesu pod kątem utrzymania ciągłości produkcji jak i jakości otrzymywanych produktów,
  • kontrola stanu technicznego urządzeń techniczno-technologicznych,
  • współdziałanie w pracach zespołu,
  • utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy,
  • wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP,
  • przestrzeganie norm z zakresu systemów,
  • bieżące raportowanie wyników,
  • usuwanie drobnych awarii i dokonywanie regulacji urządzeń

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej min. 3 lata
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze robotów przemysłowych
  • aktualnej książeczki sanepid
  • znajomości obsługi komputera
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • komunikatywności i i umiejętności pracy w zespole
  • rzetelności oraz odpowiedzialności

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie II-zmianowym (6-14, 14-22)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne