Logo Pracuj.pl

Starszy Architekt Konsultant

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach typu: Technical Due Dilligence (TDD), Feasibility Study, Masterplan, Koncepcje
  • Analiza techniczna, weryfikacja oraz opiniowanie rozwiązań, uzgadnianie dokumentacji, doradztwo techniczne
  • Reprezentowanie firmy oraz nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Uczestnictwo w przygotowywaniu ofert i procesie pozyskiwania zleceń dla firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w projektach przemysłowych.
  • Uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na ww. stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość procesu budowlanego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mobilność

Mile widziane

  • Umiejętność zarządzania projektem

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • Możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Pakiet benefitow (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowo pracy zdalnej
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.

Bilfinger Tebodin, część Bilfinger SE, to międzynarodowa firma konsultingowa i inżynieryjna zatrudniająca 1600 pracowników w 26 biurach w północno-zachodniej i środkowo-wschodniej Europie.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) to największa grupa inżynieryjna w tym regionie, zatrudniająca 800 konsultantów, inżynierów i menedżerów na miejscu. Oprócz placów budowy na całym świecie, pracownicy są rozlokowani w biurach w 7 krajach: Czechach, na Węgrzech, w Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii, Ukrainie. Intensywne wysiłki na rzecz zjednoczenia ludzi z tych krajów owocują dostarczaniem klientom najlepszych międzynarodowych praktyk najwyższej jakości.

Bilfinger Tebodin w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) działa w czterech międzynarodowych liniach biznesowych: Doradztwie (Consulting), Inżynierii Procesowej (Process Engineering), Inżynierii (Engineering) i Zarządzanie budowami i projektami (PMC). Razem zapewniają portfolio usług dla złożonych projektów inżynierskich oraz interdyscyplinarnych i technicznych kompletnych rozwiązań, obejmujących cały cykl inwestycji. Firma jest dumna ze swojego 70-letniego doświadczenia w branży motoryzacyjnej, szerokiej gamy projektów spożywczych i rolniczych, unikalnych najnowszych osiągnięć w elektrowniach wiatrowych.

Klientami Bilfinger Tebodin są międzynarodowe instytucje finansowe, organy rządowe oraz wiodące globalne i lokalne firmy reprezentujące różne branże. Bilfinger Tebodin jest między innymi partnerem firm Bayer, Bosch, Bridgestone, Cargill, Gestamp, Henkel, LafargeHolcim, Mars, Mondelez, Sanofi, Shell, Skoda, Siemens, Viessmann, Unilever.

Starszy Architekt Konsultant, Kraków