Oferta pracy

Starszy Asystent Architekta

ATAL S.A.O firmie

ATAL S.A.

aleja Armii Krajowej 61

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja i wykonywanie dokumentacji koncepcyjnej, budowlanej i wykonawczej,

  • zadania związane z częściową koordynacją procedur formalno – prawnych.

Nasze wymagania

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie na stanowisku Asystenta Projektanta (konieczny dorobek w zakresie projektów dla obiektów mieszkalnych wielorodzinnych oraz mieszkalno – usługowych),

  • konieczne doświadczenie w opracowaniu analiz chłonności inwestycji mieszkaniowych, analiz przesłaniania i nasłonecznienia,

  • doświadczenie w opracowaniu dokumentacji wykonawczej - w szczególności koordynacji międzybranżowej i detalu,

  • biegła znajomość programów AutoCAD, SketchUp, programów graficznych oraz pakietu Office,

  • wykazywanie się kreatywnością, umiejętnością podejmowania decyzji, samodzielnością i bieżącą gotowością do realizowanych zadań i problemów,

  • komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kategorii B - gotowość do wyjazdów służbowych,

  • wysoka kultura osobista,

  • odpowiedzialne podejście do pracy, duże zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów,

  • portfolio zrealizowanych projektów, z naciskiem na projekty mieszkaniowe (do załączenia do CV).

Mile widziane

  • dodatkowym atutem jest odbyta praktyka na budowie w zakresie nadzorów autorskich po stronie Architekta/ Pracowni.

To oferujemy

  • zatrudnienie w Biurze Projektowym wiodącej firmy deweloperskiej w kraju,

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • stabilne i pewne zatrudnienie oparte o stale zwiększającą się ilość projektowanych i realizowanych inwestycji,

  • różnorodność zadań projektowych,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • bardzo dobrą atmosferę pracy oraz komfortowe warunki pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ATAL S.A.

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Przewiń do profilu firmy