Oferta pracy

Starszy Asystent Architekta

ATAL S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wykonanie dokumentacji technicznej Inwestycji: Projekt Budowlany, Projekt Wykonawczy

  • Współpraca z branżystami oraz zewnętrznymi podmiotami w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji,

  • Koordynacja międzybranżowa,

  • Standaryzacja i optymalizacja rozwiązań technicznych,

  • Raportowanie postępów prac nad powierzonym projektem oraz wsparcie zespołu projektowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Architekt,

  • Znajomość programu AutoCad

  • Znajomość programu Archicad, w zakresie modelowania 3D oraz rysunków 2D, mile widziana

  • znajomość oprogramowania w środowisku BIM

  • Bardzo dobra znajomości warunków technicznych oraz przepisów prawa budowlanego,

  • Minimum 3 letnie doświadczenie pracy w zawodzie na podobnym stanowisku,

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu obiektów mieszkaniowych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Kreatywność, komunikatywność,

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie,

  • Wysoko kultura osobista.

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca z najlepszymi specjalistami w branży

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ATAL S.A.

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Przewiń do profilu firmy