Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Asystent Projektanta Branży Elektrycznej

PROMOST CONSULTING sp. z o.o. sp. k.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie pod nadzorem przełożonego opracowań projektowych w zakresie branży elektrycznej, koncepcji programowo-przestrzennych, projektów budowlanych i wykonawczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie w projektowaniu sieci branży elektrycznej, oświetlenia ulicznego

  • uprawnienia do projektowania branży elektrycznej – mile widziane

  • dobra znajomość programu AutoCAD

  • obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • udział w kompleksowej realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych

  • pracę w doświadczonym, wielobranżowym zespole projektowym

  • wsparcie rozwoju zawodowego: mentoring, szkolenia, wydarzenia branżowe

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Promost Consulting sp. z o.o. sp.k. to firma projektowo-konsultingowa z branży infrastruktury transportu i kompleksowej obsługi inwestycji infrastrukturalnych. Jest jedną z najbardziej doświadczonych polskich firm konsultingowych. Firma z siedzibą główną w Rzeszowie ma swoje oddziały również w Warszawie oraz w Kielcach, dzięki temu oferuje swoje usługi niemal na terenie całego kraju. Głównym obszarem działalności firmy jest projektowanie wszystkich klas dróg, autostrad czy mostów. Drugim niemniej ważnym obszarem działalności jest sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad budową obiektów inżynieryjnych. Promost Consulting oferuje też własny nadzór technologiczny, geotechniczny oraz środowiskowy. Firma stawia na innowacyjne rozwiązania, przykładem jest pierwszy w Polsce most kompozytowy w pełni wykonany z kompozytów FRP, który powstał w Nowej Wsi koło Rzeszowa.

Przewiń do profilu firmy