Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Asystent Projektanta instalacji sanitarnych

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IDOM jest międzynarodową firmą dostarczającą profesjonalne oraz zintegrowane usługi w zakresie inżynierii, architektury i doradztwa. Firma szybko zdobywa światową reputację. Od momentu powstania w 1957 roku w Hiszpanii firma współpracowała z ponad 10 000 klientów, realizując ponad 30 000 projektów na pięciu kontynentach. Ewolucja rynku i nowe wymagania naszych Klientów sprawiają, że IDOM posiada co raz większy zakres oferowanych usług oraz rozwija umiejętności swoich pracowników. Obecnie zatrudniamy około 2 700 osób, które biorą udział w projektach Spółki na całym świecie. IDOM Polska dysponuje wielobranżowym zespołem prowadzącym projekty infrastrukturalne na różnych etapach procesu inwestycyjnego: Studium Wykonalności, Projekty Koncepcyjne oraz Dokumentacji Projektowej (koncentrując swoją działalność na infrastrukturze transportowej w szczególności kolejowej, drogowej i miejskiej). IDOM systematycznie poszerza zakres swoich usług, obejmując również projektowanie wielobranżowe w zakresie budownictwa kubaturowego ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa przemysłowego.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić prace projektowe pod kierownictwem osoby prowadzącej projekt w danej branży, współpracując również z zespołami projektowymi z IDOM w Hiszpanii. Szukamy osób chętnych do nauki, nastawionych na rozwój zawodowy oraz gotowych do przyjmowania odpowiedzialności za samodzielną realizację wybranych fragmentów projektu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: Inżynieria Środowiska lub pokrewne,
    • Doświadczenie zawodowe przy projektowaniu instalacji sanitarnych (min. 2 lata),
    • Chęć do rozwoju zawodowego w zakresie większym niż jedna wybrana instalacja,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Mile widziane doświadczenie w środowisku 3D np. z użyciem REVIT.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia,
    • Wsparcie w zdobyciu praktyki do uzyskania Uprawnień Budowlanych,
    • Elastyczny czas pracy,
    • Aktywne wsparcie firmy w zakresie szkoleń specjalistycznych np. BIM/REVIT i inne,
    • Możliwość doskonalenia umiejętności z języka angielskiego (kursy wewnętrzne),
    • Pracę w zespole, gdzie stawiamy nacisk na wzajemną pomoc i przyjazną atmosferę,
    • Udział w projektach realizowanych w technologii BIM.

    Prosimy o dopisanie na załączonym CV następującej klauzuli/ klauzul oraz przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku.

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o, w celu realizacji procesu rekrutacji.

    Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o  z siedzibą  w Wrocławiu ul. Ślężna 104, lok. 1, 53-111 Wrocław.

    Państwa dane mogą być przekazywane do IDOM INGENIERIA Y CONSULTORIA S.A. z siedzibą w Hiszpanii ul. Av Zarandoa 23, 48015 Bilbao, która jest Spółką dominującą wobec Administratora.

    Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji, a jeżeli udzielili Państwo takiej zgody również po jej zakończeniu dla celów przyszłych rekrutacji.

    Mają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych,  ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, możliwość przenoszenia danych oraz wniesienia, lub do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Mają Państwo prawo wycofać każdą wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W celu realizacji powyższych praw prosimy o przez kontakt z Administratorem.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami