Starszy asystent projektanta konstrukcji budowlanych

MILICKA 2 BIURO PROJEKTOWO INWESTYCYJNE MAREK KARDYSZO firmie

MILICKA 2 BIURO PROJEKTOWO INWESTYCYJNE MAREK KARDYSZ

Pakosławska 38

Wrocław

Firma zajmująca się projektowaniem konstrukcji obiektów kubaturowych budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i użyteczności publicznej.

Opis stanowiska:

W swojej pracy kandydat będzie się zajmował projektowaniem elementów konstrukcji budowlanych oraz wspomagał w pracy projektanta konstrukcji, a także będzie się zajmował przygotowywaniem modeli 3d konstrukcji oraz tworzeniem dokumentacji budowlanej przy użyciu nowoczesnego oprogramowania, zgodnie z najwyższymi standardami projektowanymi.

Do jego obowiązków będzie należeć w szczególności:

  • analiza dokumentacji projektowej architektonicznej i branżowej, współpraca i uzgodnienia z pracowniami architektonicznymi,
  • wykonywanie modeli obliczeniowych 3d konstrukcji,
  • analiza statyczna, wymiarowanie i optymalizacja konstrukcji budowlanych, żelbetowych, stalowych, murowych i innych,
  • wykonywanie modeli 3d konstrukcji oraz rysunków szalunkowych i zestawczych konstrukcji,
  • wykonywanie rysunków zbrojenia konstrukcji monolitycznych,
  • wykonywanie rysunków elementów prefabrykowanych żelbetowych,
  • wykonywanie rysunków konstrukcji stalowych.

Wymagania:

  • ukończenie studiów na kierunku budownictwo. Chętnie rozważymy przyjęcie kandydata pragnącego łączyć pracę z kontynuacją nauki na studiach magisterskich,
  • doświadczenie w pracy w pracowni projektowej konstrukcji na podobnym stanowisku,
  • samodzielność, umiejętność pracy pod luźnych nadzorem,
  • chęć do nauki i rozwoju, i podejmowania nowych wyzwań projektowych,
  • znajomość programów do rysowania, np. AutoCad lub ZWCad,
  • mile widziana znajomość programów wspomagających modelowanie konstrukcji, takich, jak Nemetschek Allplan i/lub Tekla Structures. Oferujemy możliwość doszkolenia w zakresie obsługi wybranych programów,
  • mile widziana znajomość norm do projektowania konstrukcji (Eurokod),
  • mile widziana znajomość programów obliczeniowych, takich, jak: SCIA Engineer, IdeaStatica, GEO5, lub innych.

Oferujemy:

  • pracę zdalną przynajmniej na czas zagrożenia epidemicznego,
  • pracę w wymiarze pełnego etatu w elastycznym czasie pracy zgodnie z preferencjami kandydata, w niewielkim, profesjonalnym zespole,
  • możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności,
  • możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień zawodowych,
  • negocjowalne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia zgodnie z preferencjami kandydata i posiadanymi kwalifikacjami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy