Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Audytor ds. Rynku Korporacyjnego lub Detalicznego

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-11-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Departament Audytu Wewnętrznego/ Zespół Audytu Rynku Korporacyjnego lub Detalicznego

    Nr ref. CEN/311/09/2017p

    Główne zadania:

    • opracowywanie założeń i zakresu badań audytowych, w tym identyfikowanie głównych ryzyk, a także mechanizmów kontrolnych w badanych obszarach
    • przeprowadzanie audytów wewnętrznych w jednostkach organizacyjnych Banku oraz podmiotach Grupy Kapitałowej Banku
    • w ramach roli audytora wiodącego organizowanie, koordynowanie i wsparcie merytoryczne pracy zespołu audytorów oraz bieżące weryfikowanie ich pracy
    • formułowanie, w oparciu o wyniki audytów, oceny procesów, podprocesów, zagadnień realizowanych przez jednostki organizacyjne Banku, a także oceny ich pracy
    • opracowywanie na podstawie przeprowadzonych audytów raportów z audytu
    • opracowywanie projektów zaleceń dla jednostek organizacyjnych Banku oraz rekomendacji dla podmiotów Grupy Kapitałowej, w celu wykorzystania wyników audytu dla realizacji działań naprawczych
    • monitorowanie realizacji zaleceń i rekomendacji przez jednostki organizacyjne Banku oraz podmioty Grupy Kapitałowej
    • udział w opracowywaniu projektów przepisów wewnętrznych dotyczących zasad funkcjonowania systemu kontroli wewnętrznej oraz szczegółowych rozwiązań dotyczących przeprowadzania audytu wewnętrznego w Banku, w tym metodyk przeprowadzania badań

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego
    • minimum 3 – letniego doświadczenia w audycie wewnętrznym i/lub w audycie zewnętrznym w obszarze bankowości
    • znajomości zagadnień związanych z przebiegiem procesu kredytowego, w szczególności w zakresie zasad oceny ryzyka kredytowego klientów i transakcji kredytowych
    • umiejętności z zakresu analizy ekonomiczno-finansowej
    • .znajomości podstawowych zasad rachunkowości
    • umiejętności pracy w zespole, pod presją czasu, dobrej organizacji pracy i wysokiej kultury organizacyjnej
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
    • dodatkowym atutem będzie posiadanie profesjonalnych certyfikatów i uprawnień, np.: CIA

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • profesjonalny system szkoleń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.