Oferta pracy

Starszy Audytor IT

ING Bank Śląski S.A.

  • Sokolska 34, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Sokolska 34

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie programów audytów

  • Nadzorowanie oraz przeprowadzanie audytu zgodnie z programem audytu

  • Ocena mechanizmów kontrolnych oraz procedur zarządzania ryzykiem

  • Wskazywanie na istniejące w działalności Banku ryzyka oraz ich ocenę i proponowanie działań je ograniczających

  • Dostarczanie na czas, wysokiej jakości dokumentacji audytowej

  • Raportowanie wyników prac do odpowiednich gremiów Banku

Nasze wymagania

  • 4 lata doświadczenia w obszarze audytu IT lub bezpieczeństwa IT / zarządzania ryzykiem IT

  • Certyfikacja CISA lub CIA / CISM / CRISC / CISSP lub też gotowość do jej uzyskania

  • Znajomość standardów: COBIT, ITIL, GTAG, OWASP, ISO27000, PCI/DSS, NIST SP800UODO, Rekomendacji KNF, KSC

  • Doświadczenie w przynajmniej jednym z następujących obszarów: zarządzenie IT, bezpieczeństwo IT, rozwój oprogramowania, zarządzanie projektami, Agile/Scrum, administracja systemami operacyjnymi, bazy danych, wirtualizacja, rozwiązania chmurowe, kryptografia, zarządzanie ryzykiem IT

  • Wysokie zdolności analityczne i wysokie umiejętności syntezy

  • Wykształcenie wyższe (preferowane IT)

Mile widziane

  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu

  • Proaktywność, ciekawość, krytyczność i chęć podejmowania wyzwań

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim łatwiej robić swoje. Z myślą o naszych klientach sprawiamy, że bankowość staje się bezpieczna, przyjazna i bliska. Na wiele sposobów dbamy o well-being i komfort naszych pracowników. Tworzymy otwarte miejsce pracy, w którym każdy jest mile widziany – bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, stopień sprawności czy inne przesłanki. Dołącz do nas. Mamy tytuł najlepszego pracodawcy, a w naszych procesach rekrutacji wszyscy kandydaci są traktowani z szacunkiem i mają równe szanse.

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]