Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Audytor

Allianz

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja okresowych oraz jednorazowych audytów, zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Przygotowywanie dokumentacji z realizowanych audytów zgodnie z obowiązującą w Departamencie Audytu Wewnętrznego metodyką

  • Rzetelne i obiektywne ustalanie stanu faktycznego a w razie stwierdzenia nieprawidłowości lub zagrożeń – ustalanie przyczyn i ewentualnych skutków oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych audytów, w tym rekomendacji dotyczących m.in. usunięcia ujawnionych słabości, udoskonalenia jakości pracy, poprawy sprawności organizacji

  • Monitorowanie wykonania zaleconych przez Audyt Wewnętrzny działań naprawczych po przeprowadzonych audytach

  • Proaktywna współpraca z innymi jednostkami firmy nad propozycjami zmian administracyjnych i organizacyjnych oraz konsultowanie zmian proceduralnych

  • Współudział w opracowaniu planu audytów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w pracy w sektorze finansowym, w tym w audycie (mile widziane doświadczenie w pracy dla firm z „Big4”, w szczególności w obszarze funduszy inwestycyjnych)

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i dyskusji

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji

  • Obiektywność, staranność

  • Dyskrecja

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do Karty MultiSport

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zniżki na ubezpieczenia

  • Zdalne konsultacje medyczne

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Atrakcyjna lokalizacja biura

  • Programy wellbeingowe

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Środowisko pracy wspierające różnorodność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Ważne

Różnorodność jest integralną częścią kultury firmy Allianz. Jednym ze sposobów na osiągnięcie zróżnicowanych zespołów jest regularna mobilność pracowników Allianz Executive na różnych stanowiskach, w różnych jednostkach Allianz i w różnych lokalizacjach geograficznych. Dlatego Allianz oczekuje od pracowników dużej otwartości i wysokiej motywacji do regularnej zmiany stanowisk i zbierania doświadczeń w całej Grupie Allianz.

Allianz

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!

Let’s care for tomorrow.

Przewiń do profilu firmy