Oferta pracy

Starszy Automatyk Utrzymania Ruchu

T.C. Dębica S.A.O firmie

  • Dębica

    Dębica, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji oraz niezawodności parku maszynowego pod kątem automatyki i sterowania

  • Diagnostyka oraz usuwanie usterek, awarii pod kątem automatyki i sterowania

  • Bezpośrednia współpraca z innymi pracownikami w Wydziale Utrzymania Ruchu pod kątem utrzymania ciągłości parku maszynowego

  • Zarządzanie gospodarką magazynową (części zapasowe) w powierzonym zakresie

  • Współpraca z innymi Wydziałami pod kątem usprawnień procesowych mających na celu poprawę niezawodności parku maszynowego

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Operacyjnym Zmiany

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku elektrotechnika, elektronika, automatyka; mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku automatyka lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość systemów automatyki i sterowania (m.in. Rockwell)

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Praca w systemie 4-brygadowym

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Możliwości rozwoju wewnątrz organizacji

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz Fundusz Emerytalny

  • Prywatna opieka medyczna

  • Szeroki pakiet socjalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

T.C. Dębica S.A.

Firma Oponiarska Dębica S.A. to wiodący na polskim rynku producent opon do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Od 1995 roku inwestorem strategicznym w Spółce jest amerykański koncern The Goodyear Tire & Rubber Company, który poprzez Goodyear Holding S.ar.l. z siedzibą w Luksemburgu posiada ok. 81,4% kapitału zakładowego Spółki. Firma Oponiarska Dębica S.A. jest największym w Europie i jednym z największych na świecie zakładów koncernu Goodyear. Spółka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava.

Przewiń do profilu firmy