Starszy Bankier Klienta

ALIOR BANK

  • Chrzanów

    Chrzanów, małopolskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 22 maj 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,

  • Sprzedaż produktów i usług bankowych,

  • Aktywne działania ukierunkowane na pozyskiwanie Klientów,

  • Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami jakości Alior Banku.

Nasze wymagania

  • Posiadasz 3 lata doświadczenia w sprzedaży w bankowości,

  • Posiadasz umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych oraz efektywnego umawiania spotkań z Klientami,

  • Umiesz nawiązywać i budować długofalowe relacje z Klientami,

  • Jesteś nastawiony na realizację celów,

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie

To oferujemy

  • Atmosfera wzajemnego wsparcia i współpracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bez okresu próbnego,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i konkurencyjnej rynkowo premii sprzedażowej, (gdzie realna do osiągnięcia kwota to 60% wynagrodzenia podstawowego)

  • Obniżone plany sprzedażowe podczas procesu wdrożenia,

  • Programy motywacyjne tj. Platynowy Bankier,

  • Unikalny i nowoczesny program Onboardingowy,

  • Szeroki zakres benefitów pracowniczych,

  • Oferty produktowe dla Pracowników z atrakcyjnymi warunkami,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje