Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Chemik Analityk

HRBC Group

15 20019 500 brutto / mies.
  • Wielka Brytania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za działania analityczne w powierzonych projektach

  • Koordynacja procesów w zespole analitycznym i laboratoryjnym

  • Realizacja analiz HPLC, FTIR, UV, IR, rozpuszczania KF i NGI, ED, PSD

  • Wykonywanie rutynowej kalibracji sprzętu

  • Wykorzystywanie dostępnych zasobów do optymalizacji procesów i maksymalizacji skuteczności osiągania celów projektu

  • Przygotowywanie dokumentów, protokołów, raportów

  • Szkolenie i mentoring pracowników niższego szczebla

  • Praca zgodnie z procedurami i wewnętrznymi regulaminami firmy

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych (chemia, farmacja i pokrewne)

  • Gotowość do relokacji

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Rozumienie procesu opracowywania leków eksperymentalnych

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Umiejętność realizacji wielu zadań równolegle oraz ich priorytetyzowania

  • Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Zachowanie najwyższych standardów pracy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w nowoczesnej i innowacyjnej firmie produkującej leki w Wielkiej Brytanii

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 33 000 – 42 000 funtów rocznie brutto

  • Praca w wymiarze pełnego etatu

  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego

  • Pracę z najlepszymi profesjonalistami w swojej branży, w nowocześnie zarządzanej firmie spełniającej najwyższe standardy

  • Podwyższony wymiar urlopu

  • Liczne benefity - Grupowy program emerytalny, Ubezpieczenie na życie, Prywatne ubezpieczenie medyczne i wiele innych

  • Uznaniowy system premii

O nas

A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC. Specjalizujemy się w rekrutacjach medycznych w Polsce i zagranicą.