Starszy Doradca ds. Klientów Biznesowych

PLAY (P4 Sp. z o.o.)

Wynalazek 1

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów i usług Play w tym usług z zakresu ICT (Cloud, VOIP, FTTH)

  • Pozyskiwanie i utrzymanie Klientów Biznesowych z określonego segmentu rynku

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Doradztwo w zakresie ofert i usług Play

  • Prowadzenie negocjacji biznesowych

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami Play

  • Monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych usług mobile i ICT

  • Doskonałe zdolności interpersonalnych

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Dyspozycyjność i gotowości do pracy w terenie

  • Dobra organizacji pracy własnej

  • Samodzielność i dynamizm w działaniu

  • Dokładność i sumienność w raportowaniu oraz prowadzeniu dokumentacji

  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Szukasz stabilnego zatrudnienia – mamy dla Ciebie umowę o pracę

  • Cenisz jasne zasady – zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeń

  • Chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje – zapewniamy bogaty system szkoleń i możliwości awansu

  • Liczysz na pełne zaplecze do wykonywania swych obowiązków – zaopatrzymy Cię w niezbędne narzędzia: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy oraz Internet

  • Wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu – wyposażymy Cię w kartę MultiSport, bilety do kina, telefon służbowy oraz ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną

  • Oczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne