Logo Pracuj.pl

Starszy doradca ds. nasion i agronomii - branża rolnicza

Biznes Up Egberss Kocel spółka jawnaO firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo agrotechniczne powiązane ze sprzedażą nasion rzepaku (KWS) i kukurydzy (Agromais) odmian „wyłącznościowych”
  • propagowanie i wdrażanie innowacyjnych technologii pielęgnacji upraw, co oznacza współpracę z punktami handlowymi i gospodarstwami rolnymi poszukującymi nowoczesnych rozwiązań
  • projektowanie nowych rozwiązań uprawowych, które pomogą rolnikom, albo obniżyć koszty, albo zwiększyć efektywność ponoszonych kosztów, albo wybrnąć z sytuacji, gdy dotychczas stosowanie rozwiązania zostały wycofane
  • budowanie sieci klientów, co przekłada się na współpracę ze znanymi już tobie i nam punktami handlowymi i gospodarstwami oraz intensywne poszukiwanie nowych
  • utrzymanie relacji z rolnikami zbudowane na zdobytym zaufaniu
  • wsparcie i doradztwo zarówno w biurze, jak i w polu
  • realizacja planów sprzedażowych firmy, pamiętając, że istotne są oba: marża i obrót
  • prowadzenie szkoleń, pokazów polowych oraz doświadczeń, by tworzyć zaplecze dla przyszłych sprzedaży

Nasze wymagania

  • znajomość punktów handlowych obsługujących rolników oraz gospodarstw rolnych
  • wiedza rolnicza
  • jesteś „niespokojnym duchem”, poszukiwaczem nowych rozwiązań
  • masz zdolność przekonywania innych do twoich idei
  • masz odwagę pracować samodzielnie i samemu decydować o swoich sprawach
  • masz doświadczenie handlowe
  • masz doświadczenie pracy w szeroko rozumianej branży rolnej
  • z pasją dążysz do celu

To oferujemy

  • atrakcyjny system prowizyjny, wypłacany regularnie po zapłacie transakcji przez klienta,
  • swobodę w działaniu, bo liczą się efekty,
  • wsparcie zespołu, które wie jak ważna jest dobra atmosfera w pracy
  • stałe wynagrodzenie i łatwo wyliczalna prowizja
  • możliwość kreowania ciekawych rozwiązań
  • narzędzia do pracy mobilnej: samochód służbowy, telefon, komputer (GPS w aucie to nie nasza polityka :) )

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego

Biznes Up Egberss Kocel spółka jawna

AGRO UP sp. z o.o. działająca w rolnictwie rozwijając ofertę o kolejne bakteryjne środki do pielęgnacji upraw i nasiona (rzepak, kukurydza) poszukuje do swojego zespołu osób, które znają dobrze rolników i rolnictwo. Zapraszamy do nas tych którzy chcą sprzedawać nietuzinkowe rozwiązania i dostrzegają potencjał rozwoju rolnictwa w zrównoważonym gospodarowaniu glebą i innymi zasobami przyrody.

Ta praca nie jest dla ciebie, jeśli

  • wolisz, aby Twój grafik pracy tworzył ktoś inny niż Ty sam
  • spotkania z ludźmi nie dają Ci satysfakcji

Aplikowanie

Jeśli to ogłoszenie cię zaintrygowało.

Jeśli chcesz się z nami spotkać i porozmawiać o tym jak nasza współpraca mogłaby wyglądać, wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania.

Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie: http://agro-up.com.pl

Starszy doradca ds. nasion i agronomii - branża rolnicza, Gorzów Wielkopolski