Starszy Doradca Klienta ds. Contact Center

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-11-19
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2018-12-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bancovo to pierwsza w Polsce platforma, na której Klient ma możliwość porównania produktów bankowych i pozabankowych oraz dokonania zakupu bez wychodzenia z serwisu. Rosnąca lista partnerów zapewnia naszym Klientom szeroki wachlarz ofert, co umożliwia dokonanie właściwego wyboru.

    Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Twoje Zadania:

    • telefoniczna obsługa klientów w ruchu przychodzącym i wychodzącym
    • sprzedaż produktów finansowych
    • budowanie długofalowych relacji z Klientami
    • realizowanie postawionych celów i wskaźników
    • dbanie o wysoką jakość obsługi
    • wpływ na tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

    Twój kapitał:

    • możesz pochwalić się sukcesami w sprzedaży przez telefon i/lub jesteś liderem sprzedaży w swoim zespole
    • masz min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    • jesteś osobą komunikatywną i masz dobrą dykcję
    • lubisz pracę z  ludźmi
    • lubisz zmiany i chcesz nauczyć się czegoś nowego w środowisku startupowym
    • lubisz i możesz pracować w systemie zmianowym (8:00-21:00)
    • masz wykształcenie min. średnie
    • dobrze obsługujesz komputer
    • jesteś dyspozycyjny/-a do pracy w weekendy (decyzję pozostawiamy Tobie)

    Twój zysk:

    • stabilne zatrudnienie – do wyboru umowa o pracę lub umowa zlecenie w elastycznym wymiarze czasu pracy (praca na cały etat lub część etatu – dostosujemy się do Twojej dyspozycyjności)
    • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników
    • prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy
    • rozwój zawodowy – poszerzanie doświadczenia i możliwość awansu w strukturach organizacji
    • różnorodny charakter pracy – udział w projektach, konkursach i szkoleniach
    • praca w nowoczesnej instytucji finansowej (fintech