Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Doradca Klienta Korporacyjnego ds. Leasingu

  • Katowice, Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Starszy Doradca Klienta Korporacyjnego ds. Leasingu

    Miejsce pracy: Gliwice, Katowice
    Nr ref.: AM/INGLP/SDKK/06/2018

    W ING liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

    Twoje zadania:

    • Prowadzenie efektywnej sprzedaży produktów leasingowych w obszarze średnich i dużych firm w oparciu o własną akwizycję, współpracę z zewnętrznymi kanałami dystrybucji
    • Aktywne pozyskiwanie klientów i realizacja celów biznesowych
    • Przygotowywanie transakcji dla nowych i istniejących klientów grupy kapitałowej ING
    • Realizacja planu sprzedażowego

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w instytucji finansowej w zakresie obsługi klienta korporacyjnego w tym min 1 rok w branży leasingowej
    • Umiejętność szybkiego nawiązywania i budowania relacji biznesowych, umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
    • Znajomość analizy finansowej, wiedza z zakresu ekonomii i finansów
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie intermediate
    • Umiejętność budowania struktur finansowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta
    • Znajomość lokalnego rynku leasingu
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Komunikatywność
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    • Znajomość MS Office (Word, Excel)
    • Prawo jazdy kat. B
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów