Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Doradca Klientów Korporacyjnych w Departamencie Bankowości Przedsiębiorstw

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne
    spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
    Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
    instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

    Miejsce pracy: Toruń
    nr ref.: pracuj/SRM/Toruń

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w bankowości korporacyjnej
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu i opiece nad portfelem Klientów korporacyjnych
    • Znajomość analizy finansowej i zabezpieczeń kredytowych
    • Umiejętność inicjowania i budowania trwałych relacji z Klientami
    • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prezentacji
    • Znajomość rynku usług finansowych oraz produktów bankowych dedykowanych dla Klientów z segmentu przedsiębiorstw
    • Wiedza i doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych
    • Mile widziana znajomość Klientów z segmentu strategicznego
    • Prawo jazdy
    • Silna motywacja do pracy

    Główne obowiązki:

    • Realizacja planów sprzedaży w zakresie pozyskania nowych Klientów oraz sprzedaży produktów bankowych
    • Budowanie portfela Klientów z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw
    • Inicjowanie i wspomaganie procesu kredytowego
    • Utrzymywanie profesjonalnych i długotrwałych relacji z Klientami Banku

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe oraz opiekę medyczną
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych i jakości pracy
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom