Oferta pracy

Starszy Ekspert ds. Elektroniki - Elektronik

Depilacja.pl Sp. z o.o.O firmie

Depilacja.pl Sp. z o.o.

Bukowińska 22

Warszawa

Firma Depilacja.pl to największa sieć depilacji laserowej w Polsce. Jesteśmy obecni w 37 lokalizacjach w kraju oraz na rynkach zagranicznych m.in. Anglii.

Przyszedł czas na otwarcie nowoczesnego centrum anti-aging wykorzystującego
najnowocześniejsze technologie.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i budowa podzespołów elektronicznych i mechanicznych w głowicy laserowej
  • Współpraca z projektantem wzorów przemysłowych w celu optymalizacji budowy urządzenia
  • Adaptacja komponentów smart technology, odpowiednia interakcja sterowników w podzespołach, praca nad doskonaleniem zachodzących procesów

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego mgr. inż ds. Elektorniki lub pokrewnych
  • Wysokich zdolności manualnych, dobrej organizacji pracy, samodzielności
  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobrej znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Znajomość programów: Altium Designer, Spice, SolidWorks/ Autocad
  • Obsługa oscyloskopu, zasilacza laboratoryjnego, obciążenia aktywnego, Multimetru, Analizatora Widma
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej/ schematów ideowych układów elektronicznych
  • Projektowanie wielowarstwowych płytek drukowanych
  • Programowanie Embedded C

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę przy projekcie który będzie miał realny wpływ na rynek depilacji na całym świecie
  • Samodzielność w zakresie realizowanych zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pracę w zgranym zespole
  • Bezpłatną depilację laserową całego ciała
Jeśli jesteś zainteresowana/y dołączeniem do naszego Zespołu prześlij Nam swoje CV.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Depilacja.pl Sp. z o.o. przy ul. Bukowińskiej 22/203 w Warszawie.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy