Oferta pracy

Bank Millennium S.A.

Starszy Ekspert ds. Zarządzania Procesowego w Departamencie Procesów

Bank Millennium S.A.O firmie

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie przeglądów procesów i dokumentowanie ich wyników

  • Utrzymanie aktualności struktury procesów

  • Monitorowanie portfela projektów

  • Przygotowanie raportów

  • Weryfikacja roli procesów oraz projektów w realizacji strategii organizacji

  • Organizacja i zarządzanie dokumentacją

  • Wsparcie właścicieli procesów, m.in. w wykorzystaniu głosu Klienta, informacji o compliance, profilu ryzyka operacyjnego oraz ciągłości działania do inicjowania działań usprawniających

  • Monitorowanie wdrożenia inicjatyw i rekomendacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w instytucji finansowej

  • Wiedza w zakresie zarządzania procesowego poparta praktycznym doświadczeniem

  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań i warsztatów

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint)

  • Umiejętność przeprowadzania analiz i samodzielnego proponowania rozwiązań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz pracy z dużą ilością różnorodnych informacji

  • Umiejętność szybkiego uczenia się

  • Umiejętność pracy w zespole - wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Samodzielność, inicjatywa i kreatywność

  • Dodatkowy atutem będzie - Certyfikat PRINCE2 lub PMI

  • Mile widziane - Znajomość metodologii Lean/Lean Six Sigma

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym otoczeniu biznesowym w międzynarodowej instytucji finansowej

  • Rozwój zawodowy poprzez pracę nad zróżnicowanymi tematycznie projektami realizowanymi w różnych obszarach Banku

  • Realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów biznesowych

  • Dobrą atmosferę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.

Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

O naszym Projekcie

Szukamy osoby, która stanie się partnerem dla właścicieli procesów w firmie, oferując im wsparcie w analizie sytuacji w ich procesach oraz w znajdowaniu okazji do usprawnień. Jednocześnie będzie również zapewniać najwyższą jakość dokumentowania działań prowadzonych w ramach zarządzania procesami w Banku (m.in. raportowania zarządczego związanego z procesami oraz decyzji podejmowanych na poziomie Zarządu oraz Komitetów).