Logo Pracuj.pl

Starszy Elektromechanik Utrzymania Ruchu

PF Logo Express Sp. z o.o.O firmie

  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), z czego III zmiana zaczyna się z niedzieli na poniedziałek
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

PF Logo Express Sp. z o.o.

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Szybko rozwijający się park maszynowy, przechodzący przez proces automatyzacji i robotyzacji, otwiera możliwości pracy i rozwoju w zakresie:
  • diagnostyki awarii, napraw oraz konserwacji prewencyjnych i predykcyjnych maszyn produkcyjnych,
  • przygotowywania analiz przyczyn awarii i usterek maszyn oraz opracowywania usprawnień niwelujących zaobserwowane przyczyny,
  • realizacji szerokiej gamy zleceń technicznych z zakresu obsługi produkcyjnych stanowisk pracy,
  • udziału w ciągłym doskonaleniu stanu technicznego maszyn oraz środowiska pracy poprzez zgłaszanie oraz opracowywanie usprawnień,
  • dbania o własną przestrzeń pracy w zakresie metodologii 5S,
  • kontaktu z serwisami zewnętrznymi w zakresie obsługi parku maszynowego,
  • bliskiej współpracy z wewnętrznym Działem Konstrukcyjnym.

Nasze wymagania

  • wiedza oraz praktyczne umiejętności z zakresu diagnostyki awarii mechanicznych, pneumatycznych, elektrycznych oraz układów sterowania,
  • wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu diagnostyki oraz napraw awarii stacji zrobotyzowanych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (wymóg konieczny),
  • wykształcenie techniczne (preferowane: mechatronika/automatyka/elektryka),
  • praktyczna znajomość wykorzystywania w pracy codziennej elementów metodologii TPM, np. wykonywanie analiz RCA (5Why, Diagram Ishikawy), 5S,
  • znajomość oprogramowania MS Office,
  • doświadczenie w pracy z systemami CMMS
  • znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w kontaktach i koordynacji prac serwisów zewnętrznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • bezpłatny transport z Poznania, Środy Wielkopolskiej i Śremu lub dofinansowanie do dojazdów do pracy we własnym zakresie
  • atmosferę pracy zespołowej oraz możliwość uczestniczenia w rozwojowych zadaniach
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w dużej międzynarodowej firmie w branży poligraficznej
  • świadczenia dodatkowe (np. prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • świętowanie wspólnych sukcesów

PF Logo Express to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zajmująca się dekorowaniem szerokiej gamy produktów promocyjnych. Jesteśmy częścią organizacji PF Concept International. Nasza siedziba znajduje się w nowoczesnym parku logistyczno-produkcyjnym w Robakowie k. Gądek. Wyjątkowa atmosfera pracy oparta na wzajemnym szacunku i wsparciu, a także nastawienie na ciągły rozwój i doskonalenie to wartości, na które stawiamy w naszym zespole.

Starszy Elektromechanik Utrzymania Ruchu, Żernicka 22, Robakowo (pow. poznański)