Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1331 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy elektryk

  • śląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA AKCJA JOB
    LIBRA EUROPE – Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 9778
    dla swojego Klienta, poszukuje Kandydata na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • nadzór nad parkiem maszynowym
    • organizacja pracy podwładnych
    • kontrola jakości wykonywanych działań zespołu
    • zapewnianie ciągłości w eksploatacji parku maszynowego

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • doświadczenie na analogicznym stanowisku
    • uprawnienia w dozorze ruchu
    • umiejętność zarządzania zespołem

    Oferujemy:

    • prace w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • umowę o pracę
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju

    opisopis

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV poprzez pracuj.pl

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."