Oferta pracy

Starszy / Główny Specjalista ds. Polityki Personalnej

TAURON Wytwarzanie S.A.

  • Jaworzno

    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja polityki personalnej i komunikacja wdrażanych rozwiązań HR

  • monitorowanie wskaźników HR i rekomendowanie działań korygujących oraz optymalizacyjnych

  • opracowywanie analiz z zakresu poziomu zatrudnienia, kosztów pracy oraz innych z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, a także badanie odchyleń w tym zakresie

  • kształtowanie relacji z pracownikami i menadżerami

  • udział w opracowywaniu rozwiązań w zakresie wynagradzania oraz premiowania pracowników

  • przygotowywanie regulacji wewnętrznych w obszarze HR

  • udział w opracowywaniu propozycji usprawnień i nowych rozwiązań wspierających zarządzanie zasobami ludzkimi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość oprogramowania MS Office

  • umiejętności analityczne

  • uczciwość, rzetelność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • gotowość do systematycznego uzupełnienia wiedzy i podnoszenia kwalifikacji

  • budowanie partnerstwa, proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania wyników, stałe doskonalenie się, podejmowanie decyzji

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

To oferujemy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • program wdrożeniowy

  • udogodnienia dla rodziców oraz przyszłych mam

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka

Mega Mocna drużyna Grupy TAURON to 26 tys. pracowników.

Każdego dnia wkładamy moc energii, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo kilku milionom klientów. Jesteśmy jedną z największych grup energetycznych w kraju i działamy głównie na południu Polski. Jesteśmy nastawieni na klienta, rozwój i innowacje.

Tworzymy ENERGETYKĘ JUTRA.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Nasz potencjał stanowi energia elektryczna i gaz.

Przewiń do profilu firmy