Starszy/Główny Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Telewizja Polska S.A.

Jana Pawła Woronicza 17

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie insightów – szeroko rozumianej argumentacji prosprzedażowej na użytek profesjonalistów rynku reklamy TV i online;

  • Analiza i selekcja danych policzonych własnoręcznie lub powierzonych na użytek tejże argumentacji;

  • Planowanie i podsumowanie kampanii reklamowych zlecanych przez klientów kupujących TVP bez pośrednictwa domów mediowych.

  • Jeśli dobrze się czujesz w świecie reklamy TV i/lub online, a równocześnie bliżej Ci do pracy analitycznej niż sprzedażowej – to mamy idealne miejsce pracy dla Ciebie. Innymi słowy, szukamy osoby, która chciałaby wykorzystywać wiedzę zdobytą na rynku reklamy w strukturze wsparcia sprzedaży, nie angażując się już w bezpośredni kontakt z klientem.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej podstawowa znajomość parametrów i narzędzi do analiz działań reklamowych w TV i online – oraz gotowość do ich intensywnego pogłębiania;

  • Umiejętność dokonywania analiz dostępnych danych i formułowania syntetycznych, przekonywujących wniosków;

  • Jednoznaczne nastawienie na poszukiwanie rozwiązań;

  • Łatwość przyswajania obsługi programów pracujących w środowisku MS Windows;

  • Dobra znajomość MS Excel;

  • Sumienność i dokładność;

  • Kompetencje społeczne ułatwiające pracę w grupie.

Mile widziane

  • Doświadczenie wyniesione z pracy w domu mediowym, lub u nadawcy/wydawcy, na stanowiskach związanych z działalnością reklamową;

  • Znajomość narzędzi do analizy widowni telewizyjnej i audytorium online;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę:

  • W zżytym, kilkuosobowym, eksperckim zespole;

  • W organizacji, której zbiorowe kompetencje na rynku reklamy są jednymi z najlepszych w kraju;

  • W modelu hybrydowym – z mieszaną obecnością w biurze w Warszawie i pracą zdalną;

  • W kulturze korporacyjnej nastawionej na inwestowanie w pracownika (szkolenia, konferencje, warsztaty);

  • Z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych kompetencji i kompletem świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka lekarska, fundusz socjalny itp.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Selekcja CV

3

Wywiad telefoniczny

4

Spotkanie rekrutacyjne

5

Zakończenie procesu rekrutacji

6

Informacja zwrotna

W swojej ofercie posiadamy 22 Anteny i kanały, wśród nich 10 w jakości HD, w tym TVP Wilno w jakości HD jest na Litwie, oraz bogatą ofertę serwisów internetowych, m.in.: informacyjnych, sportowych, rozrywkowych, filmowych i dziecięcych oraz VOD. Nasz program można również oglądać korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV i telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy