Starszy Inspektor BHP

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 15.03.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 14.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

    Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osób na stanowisko:
    STARSZY INSPEKTOR BHP (ZGODNIE Z ROZPORZĄDZENIEM Z DNIA 02.09.1997)
    Miejsce pracy: Gdynia

    Opis stanowiska pracy:

    • Realizacja obowiązków BHP wynikających z ustawy
    • Działania związane z kształtowaniem kultury bezpieczeństwa na produkcji
    • Czynny udział w inicjatywach związanych z zapewnieniem bezpiecznego środowiska pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe zgodnie z Rozporządzeniem z dnia 02.09.1997 r.
    • Doświadczenie m in. 2 lata w firmie produkcyjnej (warunek konieczny)
    • Bardzo dobra znajomość przepisów BHP i p.poż.
    • Wysoka świadomość bezpieczeństwa
    • Systematyczność i terminowość w realizacji zadań

    Co otrzymasz?

    • Umowę o pracę
    • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
    • Dogodną lokalizację
    • Możliwość pracy w nowoczesnym parku maszynowym z innowacyjnymi technologiami
    • Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy

    • umowa o pracę
    • lokalizacja
    • prywatna opieka medyczna
    • nowoczesny park maszyn
    • komfortowe warunki
    • możliwość awansu
    • przyjazna atmosfera
    • ubezpieczenie na życie