Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Inspektor BHP

DOWÓDZTWO OPERACYJNE RODZAJÓW SIŁ ZBROJNYCH

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z zakresem określonym w § 2 ust. 1 rozporządzenia Rady Ministra z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 109, poz. 704 z późn. zm.).

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie:

  • zawód technika bezpieczeństwa i higieny pracy oraz co najmniej 3-letni staż pracy w służbie bhp,

  • wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • znajomość systemu MS Windows i pakietu MS Office.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku pracy w służbie bhp w Resorcie Obrony Narodowej.

  • O spełnieniu wymogów formalnych i zakwalifikowaniu się do testów oraz o terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą poinformowani drogą elektroniczną na wskazany adres e-mailowy.

Zgłoszenie kandydata powinno zawierać:

1. podanie o pracę oraz Curriculum Vitae;

2. kserokopie dokumentów potwierdzające posiadane wykształcenie, dodatkowe uprawnienia, doświadczenie zawodowe i kwalifikacje;

3. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych;

4. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

„Wyrażam zgodą na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej odpowiedzi na ofertę rekrutacyjną na stanowisko starszego inspektora BHP w Kierownictwie przez administratora do którego kieruję dokumenty aplikacyjne, dla celów prowadzonej rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu ochrony danych osobowych. Rozumiem, że podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celu prowadzonej rekrutacji”.

DOWÓDZTWO OPERACYJNE RODZAJÓW SIŁ ZBROJNYCH w Warszawie poszukuje kandydatów na stanowisko starszego inspektora BHP – osoby zainteresowane pracą proszone są o składanie dokumentów do 10.07.2022 r.

Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych jest głównym organem dowodzenia odpowiedzialnym za dowodzenie operacyjne Siłami Zbrojnymi, przekazanymi w jego podporządkowanie zgodnie decyzją Ministra Obrony Narodowej.

Przewiń do profilu firmy