Logo Pracuj.pl

Starszy Inspektor do spraw Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Decathlon sp. z o.o.O firmie

Decathlon sp. z o.o.

Geodezyjna 76

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i organizacja szkoleń online i stacjonarnych,
  • Opracowywanie programów edukacyjnych oraz materiałów szkoleniowych z zakresu BHP,
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz doradztwo w zakresie przestrzegania przepisów, zasad, procedur, instrukcji BHP,
  • Współtworzenie zasad bezpieczeństwa w całej organizacji w zakresie BHP,
  • Sporządzanie oceny i analiz ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja,
  • Prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy,
  • Przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującym wewnętrznym standardem oraz obowiązującymi wymaganiami prawnymi,
  • Organizacja i realizacja pomiaru czynników szkodliwych na stanowiskach pracy,
  • Raportowanie potencjalnych zagrożeń na stanowiskach pracy, nadzór nad sprawnością urządzeń technicznych pod względem BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub specjalizacja w zakresie BHP,
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z tematyką szkoleń BHP i w pracy z centrami logistycznymi,
  • Praktyczna znajomość przepisów, procedur, rozporządzeń i ustaw z zakresu prawnych norm dotyczących BHP,
  • Swobodna obsługa pakietu Office,
  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność,
  • Elastyczność oraz zdolność do przystosowania się w szybko zmieniającej się organizacji,
  • Umiejętność pracy na wyznaczonych celach i terminach,
  • Otwarty umysł, kreatywność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność współpracy i komunikacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjny system premiowania,
  • Pracę w systemie stacjonarnym,
  • Prywatną opiekę medyczną i inne benefity,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach największej na świecie sportowej organizacji retailowej,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • kawa / herbata
  • karty przedpłacone

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

Decathlon to sieć sklepów na całym świecie. Pełna sportu, Marek Pasji i innowacji. Naszym Użytkownikom oferujemy atrakcyjne ceny, wysokiej jakości porady oraz serwis.

Niezmiennie od ponad 40 lat sensem naszego istnienia oraz impulsem do podejmowania działań przez naszych Pracowników jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”. Aby móc realizować nasz sens, potrzebujemy pasjonatów sportu, którzy każdego dnia będą dzielić się swoją pasją z innymi.

Starszy Inspektor do spraw Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Geodezyjna 76, Białołęka, Warszawa