Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Inspektor ds. BHP

  • Tykocin, Białystok, podlaskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABP Food Group jest czołową firmą w branży agro na rynku europejskim . Jesteśmy największym producentem wołowiny w Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Polsce. Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Starszy Inspektor ds. BHP do naszego biura w Tykocinie.

    Miejsce pracy: Tykocin

    Zadania:

    • Sporządzanie oraz prowadzenie dokumentacji oraz rejestrów wynikających z obowiązków narzuconych przez przepisy prawa jak i standardy wewnętrzne,
    • Prowadzenie szkoleń wstępnych oraz szkoleń doraźnych na podstawie zarządzeń wewnętrznych,
    • Przeprowadzanie bieżących kontroli warunków pracy, podejmowanie działań korygujących oraz sporządzanie raportów,
    • Współpraca z pozostałymi działami funkcjonującymi w firmie,
    • Reprezentowanie pracodawcy podczas kontroli i audytów wewnętrznych,
    • Dbałość o terminowe wykonywanie zarządzeń, szkoleń okresowych, pomiarów środowiska pracy,
    • Nadzór nad ochroną PPOŻ.
    • Proaktywne kształtowanie polityki bezpieczeństwa w zakładzie pracy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe w kierunku lub specjalizacji związanej z BHP,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • przyjazną atmosferę w pracy.
    Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883).”