Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Inspektor ds. BHP

Mecalux Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 125

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obowiązków wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów o służbie BHP,

  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego,

  • Dbałość o właściwy poziom ochrony przeciwpożarowej,

  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej,

  • Przygotowywanie oraz nadzór nad dokumentacją BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o specjalności BHP,

  • Znajomość przepisów BHP i ochrony przeciwpożarowej,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w służbie BHP w zakładzie produkcyjnym,

  • Znajomość narzędzi MS Office,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

  • Mile widziane aktualne uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Możliwość skorzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,

  • Program poleceń,

  • Parking dla pracowników,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o światowym zasięgu działania,

  • Idealna lokalizacja blisko węzłów komunikacyjnych (DTŚ i DK88) i przystanku autobusowego.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Jeżeli chcesz dołączyć do grona osób, które wyposażają magazyny w Polsce, Europie i na świecie w nowoczesne systemy składowania, a może chcesz wykorzystać w nowym miejscu posiadane już doświadczenie na podobnym stanowisku - wyślij nam swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres pocztowy: Mecalux Sp. z o.o. ul. Wyczółkowskiego 125, 44-109 Gliwice.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy magazynowe. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół ekspertów.

Przewiń do profilu firmy