Oferta pracy

Starszy inspektor ds. BHP

Zakłady Mięsne SILESIA S.A.O firmie

  • Goczałkowice-Zdrój (pow. pszczyński)

    Goczałkowice-Zdrój (pow. pszczyński), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań służby BHP wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów oraz celów i zadań BHP/PPOŻ związanych z polityką i standardami organizacji

  • Współtworzenie odpowiednich standardów i procedur BHP/ PPOŻ, opracowywanie i wdrażanie programów prewencyjnych oraz koordynacja tych działań

  • Monitorowanie i egzekwowanie przestrzegania przez pracowników zakładów obowiązujących przepisów prawa, postanowień wewnętrznych, regulaminów itp.

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowywanie związanych z tym wniosków, kontrola realizacji działań naprawczych oraz sporządzanie i nadzór nad dokumentacją wypadkową

  • Sporządzanie i nadzór nad dokumentacją związaną z chorobami zawodowymi

  • Udział w opracowywaniu oraz aktualizacji ocen ryzyka zawodowego

  • Organizacja i przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP

  • Sporządzanie analiz i raportów dotyczących stanu bezpieczeństwa w firmie

  • Udział w Komisjach BHP

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP i PPOŻ

  • Organizowanie i koordynacja badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia i bezpieczeństwa

  • Współpraca z kierownictwem oraz pracownikami w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP i PPOŻ

Nasze wymagania

  • Wykształcenie i doświadczenie zgodne z wymogami prawnymi dla pracownika służby BHP

  • Przygotowanie w zakresie metodyki i prowadzenia szkoleń

  • Dobra znajomość przepisów w zakresie BHP

  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • Umiejętność skutecznego delegowania i egzekwowania działań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Bezpłatne posiłki

  • Pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Paczki okolicznościowe

Zakłady Mięsne SILESIA S.A.

Zakłady Mięsne Silesia S.A. to firma z polskim kapitałem zatrudniająca pracowników w pięciu zakładach produkcyjnych. Jesteśmy liderem w branży mięsnej w Polsce w zakresie przetwórstwa. Tworzymy doskonałe produkty pod markami Cedrob oraz Duda. W związku z nabyciem kolejnych zakładów produkcyjnych do naszego ambitnego zespołu poszukujemy osób, które będą częścią prężnie rozwijającej się firmy, gwarantującej stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy oraz udział w innowacyjnych projektach.

Aktualnie do Działu BHP poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Inspektora ds. BHP

Przewiń do profilu firmy