Oferta pracy

Starszy Inspektor ds. BHP

Simoldes Plásticos Polska Sp. z.o.o.O firmie

  • Zachodnia 7, Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Simoldes Plásticos Polska Sp. z.o.o.

Zachodnia 7

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań służby BHP zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Nadzór nad spełnieniem wymogów w zakresie bhp i ppoż. oraz inicjowanie nowych rozwiązań w tym obszarze

  • Uczestniczenie w prowadzeniu szkoleń w zakresie BHP zgodnych z programem szkoleń, kierowanie na badania okresowe

  • Udział w tworzeniu oceny ryzyka na stanowiskach pracy, instrukcji, regulaminów wewnątrzzakładowych

  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych oraz inicjowanie akcji naprawczych

  • Uczestnictwo w audytach bezpieczeństwa, kontrolach zewnętrznych z PIP, PIS oraz PSP

  • Nadzór nad odzieżą ochronną, środkami ochrony indywidualnej

  • Nadzorowanie prac Agencji Ochrony Budynku

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy oraz inicjowanie działań podnoszących zaangażowanie pracowników w tworzenie bezpiecznego i przyjaznego miejsca pracy

  • Raportowanie bezpośredniemu przełożonemu postępów prac, oraz realizacja wszelkich zadań dodatkowych zleconych przez przełożonego we wskazanym obszarze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu BHP, mile widziane dodatkowe uprawnienia

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku inspektora BHP w firmie produkcyjnej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Inicjatywa w działaniu

  • Elastyczność i otwartość na nowe rozwiązania

  • Praktyczna znajomość przepisów z obszaru BHP i ppoż.

To oferujemy

TRZYNASTKA

Wiemy, jak ważna jest motywacja w codziennej pracy, dlatego jako jedna z nielicznych firm naszym pracownikom oferujemy coroczną nagrodę motywacyjną w postaci trzynastego wynagrodzenia.

PRACOWNICZY PROGRAM EMERYTALNY

Nasi pracownicy mają możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego. PPE to forma zorganizowanego, grupowego, systematycznego oszczędzania, która pozwoli w przyszłości uzyskać wyższą emeryturę.

ORAZ INNE BENEFITY...

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

  • trzynaste wynagrodzenie

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja na stanowisko

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy

4

Informacja zwrotna

Simoldes Plasticos to firma rodzinna, której założycielem jest Antonio Rodrigues.

Początek działalności przypada na lata sześćdziesiąte, właśnie wtedy powstała fabryka produkująca formy wtryskowe, natomiast już w latach osiemdziesiątych w Portugalii powstały pierwsze zakłady zajmujące się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy