Oferta pracy

Starszy Inspektor ds. BHP

W.KRUK S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zakresu działania służby BHP zawartych w rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • znajomość regulacji prawnych związanych z bhp, ppoż., ochroną środowiska oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • znajomość regulacji prawnych dotyczących bhp przy pracy z maszynami, substancjami chemicznymi oraz w środowisku produkcyjnym,

  • przeprowadzanie szkoleń BHP i ich dokumentowanie,

  • sporządzanie dokumentacji BHP (Instrukcje BHP, Ocena Ryzyka Zawodowego, Analiza stanu BHP, protokoły powypadkowe, rejestry, procedury),

  • prowadzenie przydzielonych rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących m.in szkoleń okresowych BHP, wypadków przy pracy, przeglądów dotyczących tematyki ochrony przeciwpożarowej itd.

  • przeprowadzanie wewnętrznych kontroli BHP i PPOŻ,

  • współdziałanie z komórkami organizacyjnymi firmy (np. kierownictwo, administracja, HR, przedstawiciele działów),

  • bieżąca analiza i raportowanie trendów w branży BHP, PPOŻ i ochrony środowiska, w tym np. wellbeing, budowania kultury bezpieczeństwa, środowiska etc.

Nasze wymagania

  • wymagane jest posiadanie wyższego wykształcenia o kierunku lub specjalności w zakresie bhp albo studiów podyplomowych w tym zakresie,

  • posiadanie uprawnień Inspektora Ochrony, Przeciwpożarowej (posiadanie uprawnień Instruktora Pierwszej Pomocy byłby dodatkowym atutem),

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju,

  • samodzielność, umiejętność organizowania własnej pracy, dokładność, sumienność,

  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

To oferujemy

  • Pracę w zespole najstarszej marki jubilerskiej W.KRUK,

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,

  • Dofinansowanie do karty MultiSport,

  • Opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W.KRUK S.A.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 140 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Przewiń do profilu firmy