Starszy inspektor ds. BHP

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-12-05
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2019-01-04)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aliplast, polska część światowej grupy koncernu Corialis, to prężnie rozwijający się na polskim rynku projektant, producent oraz dystrybutor systemów i komponentów aluminiowych.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lublin

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowe prowadzenie spraw wchodzących w zakres działania służby BHP określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 2 września 1997 r. w sprawie Służby Bezpieczeństwa i Higieny pracy (Dz. U. Nr 109 Poz. 704). z późn. zm.),
    • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP,
    • przeprowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników oraz ich ewidencjonowanie,
    • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, wypadków w drodze lub/z pracy
    • prowadzenie rejestrów wypadków,
    • opracowywanie oceny ryzyka zawodowego,
    • rozwój i doskonalenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z normą BS OHSAS 18001,
    • współpraca z pełnomocnikiem ds. jakości w zakresie wdrożonych oraz nowo wprowadzanych systemów ISO.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
    • uprawnienia inspektora ochrony ppoż.,
    • prawo jazdy kat. B.,
    • znajomość języka angielskiego
    • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 18001.
    • preferowane doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok w służbie bhp,
    • preferowane doświadczenie w przemyśle,
    • aktualne szkolenie okresowe dla pracowników służby BHP,

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
    • stabilną pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej
    • niezbędne narzędzia do wykonywana codziennych obowiązków
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń
    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aliplast Sp. z o. o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aliplast Sp. z o. o.  moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.