Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Inspektor ds. BHP - Specjalista ds. BHP

American Heart of Poland S.A.

  • Drawsko Pomorskie

    Drawsko Pomorskie, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie pełnego zakresu zadań z obszaru BHP w organizacji na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów w Sprawie Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy z dnia 2 września 1997 r. m.in.:

  • przeprowadzanie kontroli BHP

  • bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych

  • sporządzanie i przedstawianie pracodawcy, okresowych analiz stanu BHP

  • zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań BHP i ergonomii

  • udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych BHP

  • opiniowanie szczegółowych instrukcji BHP

  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, zachorowań na choroby zawodowe

  • prowadzenie dokumentacji dotyczących wypadków przy pracy, chorób zawodowych, wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych

  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego

  • doradztwo w zakresie BHP

  • współpraca w zakresie organizowania i zapewnienia odpowiedniego poziomu szkoleń BHP

  • współpraca z laboratoriami badań i pomiarów czynników szkodliwych

  • współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną

  • współdziałanie ze społeczną Inspekcją Pracy oraz z Zakładowymi Organizacjami Związkowymi

  • uczestniczenie w konsultacjach BHP

  • inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki BHP oraz ergonomii

  • współpraca z Głównym Specjalistą ds. BHP w Organizacji

  • przestrzeganie wymagań Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie norm ISO

Nasze wymagania

  • Spełnienie wymagań kwalifikacyjnych Rozporządzenia Rady Ministrów w Sprawie Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy z dnia 2 września 1997 r. dla stanowiska: Starszego Inspektora BHP - wykształcenie średnie kierunkowe i min. 3 lata stażu pracy w służbie BHP lub Specjalisty ds. BHP - wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP i rok stażu pracy w służbie BHP

  • znajomość przepisów BHP oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce

  • dobra organizacja pracy, samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • umowę o pracę na ½ etatu

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Grupa American Heart of Poland S.A. istnieje od 2000 r., założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych, wprowadzając innowacyjne na skalę światową rozwiązania w zakresie technologii medycznej. Obecnie Grupę American Heart of Poland tworzy ponad 30 placówek medycznych, Przedsiębiorstwo Uzdrowiskowe „Ustroń” S.A. oraz Centrum Badawczo-Rozwojowe, co czyni z nas jedyną w Polsce tak wyspecjalizowaną siecią, która w kompleksowy sposób leczy schorzenia sercowo-naczyniowe począwszy od prewencji i profilaktyki, terapię w ramach nowoczesnych procedur interwencyjnych zakresu kardiologii inwazyjnej, kardiochirurgii oraz chirurgii naczyniowej, aż po rehabilitację pozwalającą na szybki powrót do pełnej sprawności i życia społecznego.

Przewiń do profilu firmy