Oferta pracy

Starszy Inspektor ds. BHP

Ruch S.A.

Ruch S.A.

Annopol 17a

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie, wdrażanie i weryfikowanie wewnętrznych procedur, regulaminów i instrukcji zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP

  • Zapewnienie doradztwa i merytorycznego wsparcia w zakresie zgodności prawnej w obszarze bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, ochrony przeciwpożarowej

  • Kontrola warunków pracy i nadzór nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur w zakresie BHP i OŚ

  • Koordynowanie procesu postępowań powypadkowych, raportowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych

  • Opracowywanie oceny ryzyka zawodowego

  • Przeprowadzanie szkoleń ogólnych, wstępnych i szkoleń okresowych z zakresu BHP

  • Reagowanie na incydenty w podległych obszarach, raportowanie, działania naprawcze, prowadzenie audytów

  • Uczestnictwo w audytach bezpieczeństwa, kontrolach zewnętrznych z PIP, PIS oraz PSP

  • Sporządzanie okresowych analiz i wskaźników BHP i OŚ, P.POŻ w firmie

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy

  • Nadzorowanie magazynów regionalnych i współpraca z ich kierownikami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku zarządzającym w obszarze bhp, p.poż i bezpieczeństwa - mile widziane w firmie o profilu logistycznym lub/ i produkcyjnym

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju

  • Biegła znajomość regulacji prawnych z zakresu BHP i O,Ś P.POŻ oraz umiejętność stosowania ich w praktyce

  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa w działaniu

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność skutecznej komunikacji i zarządzania zespołem, bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. karta MultiSport, Kafeteria MyBenefit, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji

  • Elastyczny czas rozpoczynania pracy między 7:00 a 9:00

  • Parking na terenie firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ

Ruch S.A.

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce. RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1100 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór ORLEN Paczki, płatności rachunków czy usługi finansowe. RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych.

Przewiń do profilu firmy