Oferta pracy

Starszy Inspektor ds. BHP

TechniSat Digital Sp. z.o.oO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Grupa TechniSat projektuje i produkuje elektronikę użytkową oraz produkty informatyczne na terenie Unii Europejskiej. Od czasu założenia 1987 roku, grupa jest wiodącym dostawcą urządzeń do odbioru telewizji satelitarnej oraz produktów technologii transmisji danych. Produkcja odbywa się w zakładach na terenie Europy, w tym także w Polsce – TechniSat Digital Sp. z o.o. w Siemianicach koło Obornik Śląskich, gdzie produkowane są obecnie m.in. wysokiej klasy routery bezprzewodowe i repeatery.

STARSZY INSPEKTOR DS. BHP

Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich) i Prusice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego;
  • Opracowywanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów, instrukcji ogólnych i komunikatów oraz monitorowanie i egzekwowanie przestrzegania ich przez pracowników zakładu;
  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń;
  • Udział w audytach oraz realizacja i monitorowanie działań po audytowych;
  • Inicjowanie i rozwijanie na terenie zakładu pracy różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii pracy;
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych oraz organizacja i koordynowanie szkoleń okresowych pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków, a także kontrola realizacji tych wniosków;
  • Realizacja pozostałych zadań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Kartę restauracyjną (do 190 zł miesięcznie);
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Samodzielność w działaniu i wyzwania zawodowe.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie w zakresie BHP wymagane na stanowisku;
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość przepisów BHP, ppoż. i prawa pracy oraz umiejętność wykorzystywania ich w praktyce;
  • Samodzielność, inicjatywa, terminowość i zaangażowanie w działaniu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ
lub dostarczenie do siedziby firmy
TechniSat Digital Sp. z o.o. ul. Poznańska 2, Siemianice, 55-120 Oborniki Śląskie
W razie pytań zachęcamy do kontaktu: 71 310 40 28 , 71 310 42 27

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. , z siedziba w Siemianicach
dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego"
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. zo.o.
z siedziba w Siemianicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy "

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy