Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Inspektor ds. Contact Center

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Totalizator Sportowy to nowoczesna firma z tradycjami, która działa nieprzerwanie od 60 lat na polskim rynku gier losowych. Naszą misją jest bycie innowacyjnym liderem na rynku gier losowych w Polsce wyznaczającym kierunki rozwoju dla całej branży. Pełną informację o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej www.totalizator.pl

Obecnie do Centrali w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

STARSZY INSPEKTOR DS. CONTACT CENTER
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Bieżąca obsługa klienta przez chat, telefon, wiadomości SMS, masową korespondencję elektroniczną, pocztę elektroniczną,  korespondencję papierową,
  • Praktyczna znajomość systemów, umiejętność obsługi narzędzi do obsługi komunikacji z klientem,
  • Kontrolowanie i wprowadzanie zmian w wykorzystywanych systemach informatycznych wspólnie z dostawcami systemów,
  • Opracowywanie, aktualizowanie obowiązujących procedur dotyczących procesu obsługi kontaktu z klientem,
  • Opracowywanie przepisów wewnętrznych związanych z realizowanymi zadaniami.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta za pośrednictwem chatu lub innej formy korespondencji pisemnej,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta przez telefon,
  • Dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy wdrażaniu systemów, procedur, dokumentacji w Contact Center,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Wykształcenie minimum wyższe licencjackie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie z tradycjami o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość osobistego rozwoju i stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych,
  • Dobre wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV, za pomocą przycisku APLIKUJ

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do rozpatrywania wyłącznie aplikacji spełniających podane wymagania oraz odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się