Starszy Inspektor ds. Laboratorium

PERN S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie próbek do badań oraz zabezpieczanie ich celem archiwizacji przez wymagany okres,

  • wykonywanie badań laboratoryjnych ropy naftowej,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji w zakresie przeprowadzanych badań laboratoryjnych i pobierania próbek, szczególnie w ramach funkcjonalności aplikacji OLAB,

  • obliczanie wyników badań oraz potwierdzanie ważności wykonywanych pomiarów,

  • bieżącą analiza i ocena uzyskanych wyników badań w odniesieniu do obowiązujących norm,

  • weryfikacja sprawności urządzeń laboratoryjnych w zakresie niezbędnym do wykonywania badań laboratoryjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe, chemiczne lub pokrewne,

  • doświadczenie zawodowe min.1 rok w akredytowanym laboratorium,

  • znajomość technik instrumentalnych analiz chemicznych,

  • wiedza z zakresu badań ropy naftowej,

  • obsługa pakietu MS Office na poziomie min. podstawowym,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • szkolenia,

  • kartę multisport,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • integracja,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • brak okresu próbnego – pierwsza umowa na rok,

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z ponad 60-letnią tradycją,

  • konkursy pracownicze.

  • zadaniowy system czasu pracy.

PERN S.A.

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej. Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Przewiń do profilu firmy