Oferta pracy

Starszy Inspektor ds. Marketingu

Totalizator SportowyO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Totalizator Sportowy

Augustyna Kośnego 22

Opole

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie działań promocyjnych zleconych przez Centralę Spółki w obszarze sieci własnej,

  • organizowanie konkursów, programów/systemów motywacyjnych wspierających sprzedaż,

  • realizowanie procesów zakupowych w ramach obowiązujących regulaminów,

  • przygotowywanie i rozliczanie dokumentacji zakupowej,

  • analizowanie danych oraz rekomendowanie rozwiązań dotyczących jakości i funkcjonalności materiałów reklamowych,

  • wdrażanie standaryzacji wizualnej w punktach sprzedaży,

  • monitorowanie ilości materiałów reklamowych na potrzeby kolektur sieci własnej,

  • projektowanie i wykonywanie materiałów informacyjnych dla punktów sprzedaży,

  • współudział w organizowaniu imprez eventowych na terenie Oddziału,

  • sporządzanie sprawozdań budżetowych i raportów z działań marketingowych,

  • współpracowanie z mediami lokalnymi oraz analiza publikacji prasowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość rynku branży reklamowej,

  • znajomość zasad wizualizacji punktów sprzedaży,

  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów graficznych do druku,

  • doświadczenie w organizowaniu akcji promocyjnych i kampanii marketingowych,

  • podstawowa znajomość Adobe Photoshop i Adobe Illustrator,

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),

  • komunikatywność oraz systematyczność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,

  • prawo jazdy kat. B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne